Fast Food

neboli rychlé občerstvení

Otevření 73. restaurace McDonald’s v ČR

Napsal admin • Říj 11th, 2010 • Rubrika: McDonald's

5. 4. 2007 – Dne 4. července 2007 byla otevřena nová restaurace McDonald’s ve spojovací části terminálů Jih a Sever na letišti Praha Ruzyně. Tato restaurace je v pořadí již 73. otevřenou v České republice.

Při této příležitosti mi dovolte poděkovat zejména Petru Doleželovi za vynikající práci v průběhu projektování, výstavby a dokončení restaurace, Danu Fiřtovi za výběr lokality a dohodnuté podmínky a Pavlu Kohoutovi za instalaci nového systému BOP v kuchyni. Dík patří i všem ostatním oddělením za podporu, zvláště pak Honzovi Pechovi, po celou dobu realizace. Restauraci přeji vysoké tržby a hodně spokojených zákazníků a věřím, že McDonald’s pro ně vždy bude posledním místem při odletu a prvním místem po návratu zpět do vlasti.

Restaurace je umístěna ve veřejné části letiště Praha Ruzyně ve spojovací části terminálů Jih a Sever, má cca 150 míst k sezení, je provedena v designu Urban na základě návrhu architekta Davida Marka a má vynikající viditelnost (fasáda, exteriér restaurace) a dostupnost.

Generálním dodavatelem stavby byla společnost Kališ a Krátkoruký, projektantem spol. Q projekt s. r. o. a dodavatelem interiéru spol. Onyx Wood. Na výstavbě se podíleli i naši stálí partneři: Imeso, Alfatech, KlimaTech, eB Služby, Neon Signs a další. V restauraci je zaveden nový systém přípravy – BOP (Bridge Operating Platform). Restaurace je otevřena denně od 6.00 hod. do 24.00 hod. a poskytuje snídaně během dopoledne. Restaurace splňuje poslední požadavky moderního designu a nových technologií, včetně velmi přísných bezpečnostních předpisů.

Věřím, že jsme započali další etapu rozvoje našich restaurací v ČR a SK.

Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.